Gry

Nowości: Tabliczka na androida
Matematyczne kości
Lekcja matematyki

Nauka przez zabawę? Bardzo proszę! Poćwicz tabliczkę mnożenia - licz do stu, baw się i ucz jednocześnie. Wspaniała gra dla tych z Was, którzy chcą opanować mnożenie. Wykonuj ćwiczenia, aby opanować mnożenie do 100. Matematyczne równania staną się dla Ciebie jak bułka z masłem :)
Jeśli nudzi Ci się wkuwanie "na blachę" tabliczki mnożenia - zapraszamy do naszego serwisu. Tutaj połączysz naukę matematyki i zabawę. Gry to wspaniałe połączenie nauki i zabawy. Specjalnie przygotowane gry i zabawy online to wesołe ćwiczenia matematyczne! Graj i ćwicz podstawowe operacje matematyczne! Jeśli chcesz powiesić na ścianie tabliczkę mnożenia, mamy dla Ciebie gotową planszę do wydrukowania !

Staramy się budować serwis na bieżąco - poświęcamy czas wolny na budowanie gier, aktualizację i rozbudowę serwisu. Na pewno wiele brakuje, ale chcemy, abyście budowali razem z nami świat gier dla dzieci. Razem kształcimy nowe pokolenie! Zapraszamy do współpracy rodziców, nauczycieli, korepetytorów... i same dzieci. Jeśli macie pomysły - zapraszamy do kontaktu.

Tutaj znajdziecie fajne gry i ćwiczenia z tabliczki mnożenia: Nauka tabliczki mnożenia
Mamy już nowe gry, poświęcone osi liczbowej.... Jeśli czeka Cię sprawdzian lub "klasówka" - rozwiąż test z tabliczki mnożenia

A już za kilka dni będzie dla Was, całkiem nowa... mega tabliczka
Tabliczka mnożenia: serwis dla dzieci pomagający w nauce tabliczki mnożenia. Dołącz do nas: na Facebooku